Webometrics оприлюднив рейтинг TOP UNIVERSITIES BY CITATIONS IN TOP GOOGLE SCHOLAR PROFILES, який відображає прихильність університетів до принципів відкритої науки і враховує цитованість вчених у GOOGLE SCHOLAR.

Всього у списку представлено понад 5000 університетів різних країн світу (із сумарною кількістю цитувань більше тисячі), серед яких 94 українських ЗВО.

Серед ЗВО України ТДАТУ посів 26 позицію з кількістю цитувань 40564 (+1942) і підтвердив високий результат 2023 року.

Серед аграрних ЗВО у ТДАТУ – 2 позиція після НУБІП ( 6 місце).

Серед ЗВО Запорізької області ТДАТУ є лідером, у ЗНУ – 49 місце, НУ Запорізька політехніка – 50, БДПУ – 67.

Рейтинг Google Scholar Citations є компонентою міжнародного рейтингу університетів WEBOMETRICS.

Для підвищення рівня цитованості у Google Scholar Citations необхідно підтримувати профілі в актуальному стані, наповнювати репозитарій ТДАТУ новими публікаціями, підтримувати публікаційну активність.

Лідером рейтингу серед ЗВО України став Київський національний університет Тараса Шевченка понад 235 тис.цитувань. А світову першість утримує Гарвардський університет із показником у понад 27 млн. цитувань.

Дякуємо науково-педагогічним працівникам ТДАТУ за вагомий внесок у підвищення рейтингу та бажаємо подальших наукових досягнень!