Оприлюднено липневий випуск світового рейтингу цитування провідних вчених у профілях Google Scholar – TRANSPARENT RANKING: Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles).

Таврійський ДАТУ посів 25 місце серед університетів України з показником цитування – 38622. Показник цитування викладачів ТДАТУ у профілях Google Scholar збільшився на +9437 (попередній – 29185 цитувань, 26 позиція).

Серед аграрних ЗВО ТДАТУ на 2 позиції після НУБІП, серед ЗВО Запорізької області на 1 позиції.

Рейтинг Google Scholar Citations є компонентою міжнародного рейтингу університетів WEBOMETRICS. Рейтинг прозорості відображає прихильність університетів до принципів відкритої науки.

Значне збільшення цитування стало можливим завдяки активному поповненню Інституційного репозитарію – ElarTSATU, об’єм якого збільшився майже до 16 тис. документів.

Показник цитувань наукових праць дослідників ТДАТУ у Google Scholar свідчить про публікаційну активність, відкритість та цінність наукових здобутків дослідників ЗВО.

Методологія рейтингу включає наступні критерії:

• використовується офіційна (нормована) назва ЗВО;
• профілі працівників містять транслітерацію імені, прізвища латиницею;
• перші 310 профілів Google Scholar мають містити тільки особисті профілі працівників. Заклади вищої освіти, які містять неіндивідуальні профілі (журнали, відділи, групи) серед 310 найбільш цитованих, виключаються з рейтингу (кількість цитат дорівнює нулю);
• якщо для одного автора є декілька записів (дублікатів), використовується лише найкращий профіль;
• будь-які недоброчесні дії задля збільшення кількості цитувань караються виключенням закладу вищої освіти з рейтингу.

Понад 5500 установ переглянуто лабораторією Cybermetrics для складання TRANSPARENT RANKING. Лідером рейтингу серед ЗВО України став НТУ КПІ ім. Сікорського з кількістю цитувань понад 200 тис. А світову першість утримує Гарвардський університет із показником у 26 млн. цитувань.

Дякуємо науково-педагогічним працівникам ТДАТУ за вагомий внесок у підвищення рейтингу та бажаємо подальших наукових досягнень!