Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного отримав ноутбуки від Фундації Олени Зеленської, у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту « Цифровий актив для України» компанії “НР” та “Microsoft”, за сприяння Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та ректора ТДАТУ, професора Сергія Кюрчева.

ТДАТУ отримав комплект ноутбуків для забезпечення якісної роботи університетської спільноти в умовах військового стану. Це є значною допомогою університету для забезпечення безперебійної роботи колективу ТДАТУ за допомогою сучасної комп’ютерної техніки, яка значно покращить якість та мобільність в організації навчально-виховного процесу.

Підтримка освіти й науки цифровим обладнанням – важливий фактор допомоги, тому що сьогодні багато українських закладів освіти проводять навчання дистанційно.

Колектив ТДАТУ щиро дякує дружині Президента України, міжнародним спонсорам, Департаменту освіти і науки ЗОДА за допомогу та сприяння розвитку й відновлення матеріально-технічної бази нашого університету.

З повагою та вірою у Перемогу

Поліна Телюк, заступник декана АТЕ