У серпні 2023 року відбулися робочі зустрічі Відділу міжнародних зв’язків Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з представниками Падуанського університету (м. Падуя, Італія). Підсумком зустрічі було підписання Меморандум про співпрацю.

Падуанський університет є другим найстарішим університетом в Італії (1222 рік заснування) та п’ятим найстарішим університетом у світі. Це другий найкращий університет серед італійських закладів вищої освіти з понад 40 000 студентів згідно з Інститутом Censis і серед 200 найкращих університетів світу згідно з ARWU.

Впродовж зустрічей було обговорено можливі вектори співпраці, у тому числі: співпраця у галузі науки і техніки, проведення спільних наукових та освітніх заходів, програм обмінів студентами різних спеціальностей та професорсько-викладацьким складом тощо.

Сподіваємось на подальшу активну співпрацю та налагодженню контактів на рівні факультетів та кафедр.