В трансформаційних умовах розвитку ринку, зростаюча глобалізація економіки, технологічні зміни та швидкий розвиток інновацій створюють унікальне середовище, в якому нові управлінські рішення стають визначальним чинником конкурентоспроможності країн та компаній.

На цей процес впливає різноманіття зовнішніх факторів таких як глобальна конкуренція, технологічних прогрес, нові цифрові моделі бізнесу, та соціально-орієнтовані споживачі. Названі питання обумовили організацію міжнародного наукового заходу щодо обговорення нагальних проблем та шляхів їх вирішення.

14-15 березня на базі Державного біотехнологічного університету проводиться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Глобалізація та розвиток інноваційних систем: тенденції, виклики, перспективи». В числі організаторів вже другий рік поспіль виступає Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. На урочистому відкритті з вітальним словом виступив ректор університету, д.т.н., професор Сергій Кюрчев

Впродовж двох днів вчені вирішують вкрай важливі проблеми для України, що стосуються покращення позицій вітчизняних підприємств на глобальному ринку за рахунок запровадження інноваційних ідей в індустрію та сферу послуг. Своїм досвідом запровадження інновацій у розвиток економіки під час реалізації конференції поділяться іноземні науковці із Німеччини, Великобританії, Польщі, та інших країн. Взагалі, у конференції візьмуть участь понад 200 учасників з шести країн світу й 18 регіонів України.