120200528_332953334652973_7672474165234879947_nОрганізація «Американські Ради з міжнародної освіти» за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти упродовж 2020-2022 років реалізує в Україні проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».

Серед 153 закладів вищої освіти України, що взяли участь у відбірковому етапі, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного отримав високі конкурсні бали і став фіналістом цього  проєкту.

Одним із ключових завдань проєкту є надання навчальної та технічної підтримки персоналу центрів внутрішнього забезпечення якості освіти ЗВО щодо розбудови окремих елементів якості освіти та академічної доброчесності, зокрема пов’язаних із критеріями оцінювання здобувачів освіти, із запобігання таким порушенням, як списування, академічний плагіат, самоплагіат.

Протягом реалізації проєкту міжнародні і національні експерти у сфері академічної доброчесності та якості освіти нададуть викладачам, науковцям та адміністративному персоналу університету практичну допомогу щодо розбудови інфраструктури внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності у ТДАТУ.

У межах заходів, запланованих проєктом, передбачена участь делегованих представників університету: проректора з НПР Олександра Ломейка, начальника НМЦ Наталії Болтянської, завідувача відділу моніторингу якості освітньої діяльності Радміли Скляр, які візмуть участь 23-27 листопада 2020 року у першому заході проєкту.

Найближчим часом у межах проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», буде підписано Меморандум про співпрацю між Американськими Радами з міжнародної освіти та Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного.

Олександр Ломейко,
проректор з НПР