У сучасному світі кожен український університет прагне стати не просто частиною, але й активним учасником команди Еразмус.

Участь у проєктах програми Еразмус – це неабияка можливість для університетів України не лише посилити свою матеріальну базу, але й встановити партнерські відносини з провідними науковцями європейських навчальних закладів. Це також відмінна нагода для осучаснення знань в окремій професійній сфері та покращення рівня володіння практичними навичками.

Офіс Еразмус щорічно організовує інформаційні дні з метою поширення деталей про нові умови участі та проєктні можливості для українських закладів освіти. У цьому році така подія відбувалась онлайн впродовж трьох днів – з 19 по 21 грудня.

Викладачі ТДАТУ вразили своєю активною участю та потужною командою. Протягом першого дня обговорювалися проєкти, спрямовані на розвиток молоді та спорту. Другий день був присвячений питанням вищої та професійної освіти. На третій день керівники міжнародних відділів та проректори з міжнародних відносин акцентували увагу на питаннях підготовки до подання проєктів. Такі зустрічі дуже важливі і є невід’ємною частиною підготовки аплікантів, особливо для тих, хто вперше долучається до проєктів.

Під час зустрічей учасникам була представлена важлива інформація: про умови участі; особливості подання успішних проєктів; ключові моменти, на які слід звернути увагу при оформленні заявок. Зазначимо, що дедлайн подачі заявок у цьому році припадає на період з лютого по березень, тож часу залишилося зовсім мало. Українським командам слід попрацювати потужно вже в січні, щоб встигнути подати свої проєкти.

Керівництво ТДАТУ бажає нашим учасникам творчого натхнення, нових цікавих ідей і сил для їх реалізації. Віримо, що проєкти ТДАТУ будуть подані своєчасно, успішно пройдуть фінальне оцінювання та знайдуть своє втілення в життя. Успіхів вам на шляху до нових можливостей та досягнень у міжнародному освітньому просторі!