6 жовтня 2017 року до Таврійського державного агротехнологічного університету з офіційним візитом прибув директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Шевцов Андрій Гаррійович.

В ході візиту в ТДАТУ відбулася ділова зустріч за круглим столом директора Департаменту Шевцова А.Г. з міським головою м. Мелітополь Минько С.А. та ректором університету, д.т.н., професором Кюрчевим В.М.

В круглому столі прийняли участь члени ректорату: перший проректор Скляр О.Г., проректор з науково-педагогічної роботи Ломейко О.П., проректор з наукової роботи Надикто В.Т., декан механіко-технологічного факультету Кюрчев С.В., декан енергетичного факультету Назаренко І.П., декан факультету економіки та бізнесу Карман С.В., декан факультету інженерії та комп’ютерних технологій Вершков О.О., начальник міжнародного відділу Єфіменко Л.М., начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т.

У своєму виступі Шевцов А.Г. проінформував присутніх про основні напрямки діяльності Міністерства освіти і науки України в реформуванні освіти і науки щодо питань ліцензування і акредитації освітніх і наукових спеціальностей та атестації кадрів вищої кваліфікації. В ході зустрічі були також обговорені питання щодо створення загальнодержавного репозитарію дисертаційних і магістерських робіт, нові вимоги до фахових наукових видань, а також щодо проектів змін до Закону «Про вищу освіту» та інших нормативно-правових документів.

Присутні мали можливість не тільки отримати інформацію, а й особисто поставити питання директору Департаменту А.Г. Шевцову, серед яких питання щодо нових вимог до дисертаційних робіт, про створення всеукраїнської наукометричної бази та про проблемні питання з новою системою ЄДБО.

Ректорат Таврійського державного агротехнологічного університету висловив подяку директору Департаменту Шевцову А.Г. за можливість особисто поспілкуватися з представником МОН України та сподіваємось на подальшу тісну співпрацю задля підвищення якості освіти і науки в Україні.