11 грудня 2015 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету за ініціативи КУ “Запорізького обласного центру молоді” ЗОР відбулось виїзне засідання координаторів та представників студентських центрів праці при ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації Запорізької області.

Розпочали свою роботу із вступного слова представника Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА та презентації діяльності сектору з працевлаштування молоді та волонтерської діяльності. Далі результатами свої діяльності поділився Центр сприяння працевлаштуванню ЗНТУ. Наступними етапами були проведення майстер-класу з проектного менеджменту.

Метою заходу був обмін досвідом роботи в кожному ВНЗ та напрацювання плану подальшої спільної роботи. Координатори студентських центрів праці розглядали проблеми працевлаштування студентів та шляхи їх вирішення.

Дякуємо всім учасникам зустрічі!

Голова студентського профбюро ТДАТУ

Люта Євгенія