Шановні відвідувачі Центру захисту і підтримки дітей та сімей, які виїхали з м. Мелітополь і тимчасово проживають у Запоріжжі!

У Центрі розпочалися цікаві тренінги для підлітків, спрямовані на адаптацію і соціалізацію в умовах війни.

Перший тренінг під назвою «Харчова майстерня. Тренінг особистих дієт» відбувся 11.04 і був проведений викладачем ТДАТУ Тараненко Галиною.
Учасники обговорювали теми правильного харчування, підрахунку калорій та професії дієтолога.

Крім цікавих лекцій від викладачів, діти також мають можливість працювати з психологом та малювати картини по номерах протягом години.

✨Вже завтра, 16.04 відбудеться перший тренінг для дітей 13-14 років о 16.00 «Подорож смаками».
✨18.04 чекаємо дітей 15-16 років на тренінг «Маркетолог на смак»

Шановні батьки, якщо вас зацікавила наша пропозиція і ви бажаєте, щоб ваша дитина взяла участь у таких тренінгах, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном 📞0975500920 або напишіть в телеграм.

Ми раді бачити кожну дитину!