Молодість – це дивовижна пора, сповнена яскравих вражень та емоцій. Молодість часто називають віком любові. Молодь вірить у кохання, чекає на нього, і це природньо!

У день святого Валентина хочеться говорити тільки про кохання! Іноді здається, що про любов написано і сказано так багато, що вже й сказати нічого.
Адже все вже сказали до тебе, у тисячах рядків, слів, тонів, співзвучностей та ритмів.

Проте це відчуття зводиться нанівець, коли справжнє кохання приходить до тебе, коли воно стає ТВОЇМ почуттям, твоїм життям!!!

До дня усіх закоханих творча група студентів не могли залишити вас без ліричного подарунка. Прониклива поезія кохання у виконанні Поліни Чернишової, Олександра Токарєва і Лізи Дяткової створюють відчуття камерного спектакля. Слухайте, дивіться і насолоджуйтесь!

Тепер творчі роботи студентів ТДАТУ можна буде переглядати на новому YouTube каналі Творче дихання студентів ТДАТУ.

Щастя, радості, кохання всім!!