Студентський актив з представників усіх факультетів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного зустрівся у змішаному форматі для обговорення проблем, з якими стикається молодь ВПО.

До команди з обговорення у режимі онлайн доєднались здобувачі з різних куточків світу. Вони ініціювали низку цікавих проєктів для втілення у найближчій перспективі, виступили з ініціативою щодо проведення оригінальних заходів, які будуть цікавими та корисним як для студентської молоді, так для викладачів ТДАТУ, а також покращення академічного середовища.

Разом з директором Інституту підвищення кваліфікації ТДАТУ Анастасією Коноваленко команда створила проєктну групу та розпочала роботу над концепцією інноваційного проєкту, спрямованого на зміцнення студентського руху в Університеті та впровадження сучасних підходів до розкриття потенціалу молоді.

Бажаємо креативним студентам успіху у втіленні їх ініціатив та прагнень.