В рамках проекту «Публікаційний профіль університету» наукова бібліотека провела семінар «Наукометричні інформаційні системи» з викладачами факультету економіки та бізнесу.

Бібліотекою була представлена презентація про наукометричні показники та наукометричні бази даних. Фахівці бібліотеки запропонували свою допомогу в створенні бібліометричного  профілю викладачів факультету в пошукових системах України. Науково-педагогічна спільнота мала змогу ознайомитись з Інституційним Репозитарієм –  електронним архівом наукових публікацій університету.

Декан факультету,  к.е.н. Карман С. В. подякував виступаючим за представлену інформацію та висловив побажання надалі плідно працювати з бібліотекою в просуванні наукового доробку викладачів.