28 лютого 2017 року у ТДАТУ відбулося урочисте вручення військових квитків студентам університету, які обрали чоловічий шлях у житті та успішно завершили навчання із військової спеціальності за програмою підготовки офіцерів запасу.

Ректор університету, доктор технічних наук, професор Кюрчев В.М. та  представник військового комісаріату Прокопець В.М. в урочистій обстановці під оплески присутніх вручили студентам ТДАТУ військові квитки.

Студенти, навчаюсь за технічними спеціальностями у ТДАТУ, вивчали військову техніку вже із певними набутими знаннями із технічних дисциплін, і в результаті нелегкого освітянського шляху мають не тільки агротехнологічну, а й військову освіту.

На даний час 5 студентів вже проходять службу у Збройних силах України, 8 – у різних силових структурах.

Студенти висловили подяку своїм викладачам військової кафедри, а також безпосередньо куратору військової підготовки у ТДАТУ – начальнику військово-мобілізаційного відділу Крутікову П.Л., який разом з керівництвом університету надав можливість та певну допомогу в отриманні військової спеціальності.

Олеся Данилюк, прес-служба університету

Фото Ганни Бовкун