З 20 по 29 квітня у ТДАТУ проходила науково-технічна конференція студентів та слухачів магістратури за підсумками наукових досліджень 2014 року.

Протягом 8 років на конференцію запрошується молодь інших установ освіти. За цей період науково-дослідна частина університету постійно збільшує кількість учасників.

У цьому році у роботі 36 секцій з різних напрямків заслухано 718 доповідей, із них 90 доповідей запрошених: студентів Ногайського, Бердянського та Мелітопольського коледжів, учнів шкіл, гімназій і ліцеїв Запорізької області, зокрема, Приморського районного центру дитячої та юнацької творчості, Оріхівської гімназії №1, Костянтинівського районного НВО №1 «Таврія» та ін.

Після виступів на секціях кожному із запрошених учасників були вручені грамоти за активну участь, пакети з інформацією та пропозиції до вступу в ТДАТУ.

29 квітня відбулось пленарне засідання конференції, яке відкрив проректор з наукової роботи, чл.-кор. НААН України Надикто В.Т., який дав високу оцінку організації та проведенню конференції.

Продовжено роботу пленарного засідання доповіддю «Удосконалення процесу гомогенізації молока», яку зробила слухач магістратури факультету  інженерії та комп’ютерних технологій Султанова Валентина (керівник: к.т.н., доц. Самойчук К.О.).

Ознайомив з результатами досліджень на тему «Порівняльна оцінка тягово-енергетичних показників колісних тракторів тягового класу 3 при роботі на різних агрофонах» студент механіко-технологічного факультету Болтянський Володимир (керівник: д.т.н., проф. Волошина А.А.).

Розповів про «Сучасний стан та перспективи розвитку банківського кредитування суб’єктів господарювання аграрного сектору економіки України» слухач магістратури факультету економіки і бізнесу Лисяков Микита (керівник: к.е.н., доц. Радченко Н.Г.).

Студент 5-го курсу факультету інженерії та комп’ютерних технологій Котов Роман (керівник: д.т.н., проф. Малкіна В.М.) розповів про «Визначення вибіркових характеристик насіння соняшника методами аналізу зображень».

Юдін Олександр, студент 3-го курсу факультету агротехнологій та екології (керівник: д.с.-г.н., проф. Калитка В.В.) доповідав про «Вплив передпосівної обробки насіння хімічними протруйниками та регуляторами росту на стан та перезимівлю рослин озимої пшениці».

Останньою була доповідь слухача магістратури енергетичного факультету Лелікова Валерія (керівник д.т.н., проф. Дідур В.А.) на тему «Система автоматизації стенда для зернових випробувань гідророзподільників».

Завершилось пленарне засідання оголошенням студентів-переможців 2-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Щира подяка студентам, які гідно представили ТДАТУ на цьому конкурсі. На факультеті інженерії та комп’ютерних технологій це – Приступа Леонід (диплом І ступеня), Стрєлкова Марія (диплом ІІ ступеня), Султанова Валентина (диплом ІІ ступеня) та Йолкіна Анастасія (диплом ІІІ ступеня). Енергетичний факультет вдячний за роботу Піхтарь Ользі (диплом ІІ ступеня), Червонченку Сергію (диплом ІІІ ступеня) та Саніній Олені (диплом ІІІ ступеня).

Загалом за результатами конференції за активну участь у її роботі 33 студентам та слухачам магістратури оголошено подяки, а 31 – отримають грошові премії.