Впродовж 6-10 лютого на факультету економіки і бізнесу відбувалась робота секцій Х Всеукраїнської науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ з обговорення підсумків науково-дослідної роботи студентів у 2022 році.

Конференція відбувається у три етапи. На першому етапі керівники в межах діючих наукових студентських гуртків обговорили результати наукових досліджень студентів. За результатами обговорення студентські роботи рекомендовані до участі у підсумкових конференцій за секціями. За результатами другого етапу видається університетський збірник тез доповідей кращих студентських робіт. На третьому етапі конференції студенти презентували власні наукові здобутки на секційних засіданнях.

Обговорення результатів студентської наукової діяльності відбулось на секційних засіданнях за 4 напрямами:

Секція 1. Маркетинг
Секція 2. Економіка і бізнес
Секція 3. Фінанси, облік і оподаткування
Секція 4. Менеджмент та публічне адміністрування

Більше 100 студентів презентували власні наукові на актуальні теми, пов’язані з перспективними напрями розвитку та відбудови економіки України.

Викладачі зазначили цікаву тематику доповідей студентства та перспективність подальших досліджень за вибраними напрямами.