На кафедрі менеджменту та публічного адміністрування ТДАТУ відбулась презентація освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Освітньо-професійна програма «Публічне управління та адміністрування» була презентована гарантом програми к.держ.упр., доцентом кафедри менеджменту та публічного адміністрування Людмилою Єфіменко. Здобувачам було представлено профільну характеристику освітньо-професійної програми та значення положень Стандарту вищої освіти України у формуванні Програми, її особливості, програмні компетентності, зокрема, програмні результати навчання, професійні роботи на посадах згідно Державного класифікатора професій ДК 003:2010, які випускники першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» можуть виконувати.

Також здобувачам було представлено структурно-логічну схему взаємозв’язку обов’язкових освітніх компонент, що забезпечують формування загальних та фахових компетентностей випускника. Під час презентації було звернено увагу здобувачів на участь у обговорені Освітньо-професійної програми під час проведення круглих столів та за допомогою проведення анкетування для удосконалення програми.