7 травня 2015 року у Центрі культури та дозвілля Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги.

Святковий концерт розпочався гімном України, вшануванням пам’яті загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели загиблим викладачам та студентам нашого ВНЗ у роки Другої світової війни.

З вітаннями та словами щирої подяки звернувся до всіх присутніх ректор університету, д.т.н., професор Володимир Миколайович Кюрчев. Він коротко висвітив сторінки жахіть Другої світової війни, які стали відомі сучасній історії. Володимир Миколайович закликав вічно пам’ятати і шанувати людей, які віддали свої життя для того, щоб ми могли вільно і щасливо жити сьогодні.

Творчі колективи Центру культури та дозвілля університету привітали зі святом наших ветеранів та усіх присутніх цікавою концертною програмою. Зі сцени в честь присутніх ветеранів та тих, хто не повернувся з тієї страшної війни, лунали вітальні вірші, святкові пісні, виконувались хореографічні номери та театральні постановки.

Бажаємо Вам, дорогі наші ветерани, міцного здоров’я, довгих років життя, поваги оточуючих, родинного затишку, і найголовніше – миру на нашій землі!

Нехай День Перемоги буде вічною пам’яттю про безсмертний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Низько вклоняємося перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя кував перемогу, довів кожному з нас, що Вітчизна – одна-єдина, її не можна віддати нікому і ніколи.