Ось і закінчилась чарівна осінь, що вражала нас багатством кольорів, різноманітністю плодів, фантастичною гамою фарб. 30 листопада в останній день осені, в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулося яскраве шоу – «Осінній бал».

У цей святковий вечір 5 пар юнаків та дівчат (по одній парі з кожного факультету) боролися за титул «Король і Королева осіннього балу».

Копия T2OMVknhAUY

Будь-який осінній бал дуже складно уявити собі без відповідних костюмів і головних уборів, адже ж завдяки їм і створюється особлива атмосфера свята. Найпростіший варіант для створення осіннього антуражу у вигляді – це вінок з кленового листя. У хлопців вийшли прекрасні вбрання з плодами та фантастичними фарба осені. Усі претенденти намагалися показати себе якнайкраще.

Цього року захід збагатився новим етапом, що демонструє творчу натуру учасників. Це конкурс домашнє завдання, де учасникам чудово вдалося проявити свої таланти і здивувати членів журі та глядачів. Індивідуальність, неординарність, чарівна енергетика конкурсантів потоком струмували в зал, приголомшуючи і зачаровуючи глядачів.

Учасникам довелося нелегко, їх чекало кілька випробувань: інтелектуальний конкурс, осінній букет, відеовізитка, конкурс самодіяльності і звичайно ж це останній осінній вальс. Велика підтримка була від вболівальників факультетів. Найяскравішим, безсумнівно, виявився конкурс відеовізиток факультету – запальні танці, цікаві витівки, яскрава акторська гра і іскрометний гумор не залишили байдужими гостей нашої програми.

Отже, як завжди, журі довелося дуже непросто – всі учасники були гідні головного титулу! Але конкурс є конкурс, і дотримуючись правил гри, були оголошені переможці за номінаціями.

У номінації «Найромантичніша пара» були нагороджені студенти енергетичного факультету Анастасія Литвиненко та Марк Бузнік.

У номінації «Найчарівніша пара» були нагороджені студенти механіко-технологічного факультету Валерія Марченко та Олександр Онісько.

У номінації «Найвинахідливіша пара» були нагороджені студенти факультету економіки та бізнесу Єлізавета Бончужна та Алі Сеттаров.

У номінації «Найелегантніша пара» були нагороджені студенти факультету агротехнологій і екології Наталія Корольова та Руслан Кольцов.

У номінації «Король і Королева осіннього балу» були нагороджені студенти інженерії та комп’ютерних технологій Юлія Янель та Ігор Леонов.

Сподіваємося, що ще не раз запаляться в нашому університеті золоті вогні осіннього балу.

Дякуємо організаторам заходу – студентській раді енергетичного факультету – за гарний настрій і приємні враження.

Велика подяка ректорату, деканатам, Центру культури на дозвілля та студентському комітету університету за підтримку.

Вітаємо всіх учасників та бажаємо подальших життєвих і творчих успіхів, професійних злетів та нових перемог!

Ганна Євтушенко, голова інформаційного сектору студ. ради

Фото Ганни Бовкун