Вчитися та пізнавати щось нове потрібно постійно. Адже, лише завдяки сучасним знанням, можна крокувати у майбутнє. Днями, новітні технології у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного побачили учасники IT-табору комп’ютерної академії «ШАГ».

Екскурсію для молоді організував факультет агротехнологій та екології. Гості відвідали сучасну лабораторію моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва. Старший викладач канд. с.-г. наук кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Юлія Кліпакова ознайомила учасників IT-табору з роботою сертифікованої лабораторії, яка має сучасне обладнання, що дозволяє здійснювати визначення широкого спектру показників.

Наприкінці візиту до лабораторії, для молоді організували екскурсію Університетом. Підсумком зустрічі стало колективне фото на пам’ять.

Більш докладно про зустріч дивіться за посиланням.

Факультет агротехнологій та екології