DSC_0182В рамках святкування 235-річчя Мелітополя виконавчою владою міста, за активної підтримки держустанов, були проведенні різноманітні заходи, в яких активно взяли участь науково-педагогічні працівники та студенти  факультету агротехнологій та екології ТДАТУ.

На міжнародному фестивалі національних культур «Віра. Надія. Любов.» та на Дні міста, факультет АТЕ дивував присутніх своїми можливостями та смаколиками. Зокрема, учать у святкових заходах взяла кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії. Локація кафедри  представила  зразки плодоовочевої продукції. Для мешканців було проведено майстер-клас з дегустації різних сортів яблук ( Семиренко, Моді, Голден Делішес, Пінова, Айдаред, Флоріна). А діти отримали в подарунок екзотичний огірок – ангурію, вирощену в навчально-дослідній теплиці ТДАТУ.

Студенти та викладачі кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи частували городян та гостей продукцією власного виробництва: натуральними фруктовими чіпсами, ягідними чаями, варенням вишневим і черешневим з апельсином та м’ятою, черешневим вином та цукатами. Студенти проводили майстер-клас «Солодке серце» з розпису  пряників цукровою глазур’ю.

Ще однією і дуже смачною локацією була дегустація меду з власної пасіки ТДАТУ. Університет має ліцензію на робітничу професію «Бджоляр».

Працював також куточок профорієнтації, де було висвітлено інформацію про університет, факультет та підготовчі курси. На всі питання, які цікавили школярів та їх батьків, відповіді давали декан факультету АТЕ доц. Іванова І.Є. та начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т.

Дякуємо керівництву міста, ректорату університету, профспілковому комітету, науково-педагогічним працівникам та студентам за надану можливість, та за активну участь у проведенні фестивалю та дня міста.

За матеріалами : декана ф-ту АТЕ доц.. І.Є. Іванової,

голови сектору ПОР АТЕ інж.  А. Ангеловської