Днями Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав заклади вищої освіти Запорізької області. В рамках робочої поїздки відбулася нарада з ректорами ЗВО, зокрема переміщених університетів.

Керівництво Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: ректор Сергій Кюрчев та радник ректора Володимир Кюрчев також взялі участь у зустрічі з міністром.

Підсумки вступної кампанії 2022, перебіг освітнього процесу, безпекові питання та перспективи вступної кампанії 2023 року, – ці та інші питання були порушені під час наради. Сергій Шкарлет пообіцяв надавати особливу підтримку тимчасово переміщеним закладам вищої освіті, адже вони опинилися у найскладніших умовах.

Однак, не дивлячись на труднощі, у ТДАТУ проходить освітній процес, наразі завершується осінній семестр та розпочинається екзаменаційна сесія. Всі ми дуже віримо у Перемогу та покладаємо великі надії на ЗСУ, які з кожним днем наближають наше повернення до рідного Мелітополя.