Рада молодих учених при Міністерстві освіти та науки України організувала круглий стіл  «Стипендіати: досвід, реалії, можливості», щоб  відзначити досягнення молодих вчених-стипендіатів Героїв Небесної Сотні.

Серед учасників круглого столу доктор філологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук, керівник центру незалежного оцінювання ТДАТУ Тетяна Шарова.

Дослідження молодих науковців у науці, освіті, громадській та волонтерській діяльності мають значний вклад в розвиток держави та громадянського суспільства. Молодь шукає шляхи подолання викликів нової реальності, з якою ми всі зіткнулися.

Учасників привітали Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук, а також секретар конкурсної комісії Олександр Прохорчук.

Науковці познайомилися між собою, обговорили досягнуті результати та як їх покращити, а також визначили подальші кроки своєї діяльності.

Круглий стіл лише початок, стипендіати налаштовані на плідну працю, аби втілити всі свої амбітні плани. Бажаємо успіхів!