Поточні підсумки 2023 року серед прогресивних освітян підводила ГО «Прогресильні». Понад 300 освітян з різних ЗВО України мали змогу долучитись до заходу в оf-line (м. Київ)  та оn-line  форматах.

Модератором заходу виступив Богдан Ференс – засновник та актив-група громадської організації. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляла кандидатка сільськогосподарських наук, доцент кафедри геоекології та землеустрою Вікторія Скиба.

Саміт охоплював два дні: перший день був присвячений підсумовуванню напрацювань за поточний рік та обговоренню стратегічних планів і шляхів для їх впровадження у наступному році.

Під час Саміту:

• були представлені результати та досягнення Прогресильних за 2023 рік;
  • відбулась панельна дискусія про чергові освітні нововведення;
  • відбулось жваве обговорення заходів з підсилення мотивації освітян та студентів;
  • почули поради від Кароліни Король як бути почутим та використовувати “заряджені слова” у своїй роботі;ї
  • визначили умови членства та плани на 2024.

Другий день проходив в форматі активного брейн-штормінгу. Члени ГО «Прогресильні» мали змогу визначити потенційні перспективи на наступний рік за визначеними спрямуваннями: он-лайн заходи, робота острівців прогресильності, студентство, франдрайзинг, захист прав освітян, НR, комунікація  та обговорити перспективні шляхи реалізації цих намічених планів.