Станция 8Протягом грудня 2019 – січня 2020 рр. на ВП «Запорізька АС» ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» разом із ТОВ «Гідрофлоу Україна», ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» і Таврійським агротехнологічним університетом ім. Дмитра Моторного були проведені виробничі випробування приладу електромагнітної обробки води. Програма виробничих випробувань була успішно реалізована, про що свідчить акт виконання робіт з вхідного контролю, налаштування та запуску виробничих випробувань приладу електронної підготовки води.

Використання приладу електромагнітної обробки води сприятиме продовженню терміну експлуатації систем водопостачання на підприємствах атомної енергетики.

За матеріалами: к.т.н. Сергій Мовчан, доцент кафедри сільськогосподарських машин