У Мелітополі відбулось традиційне спортивне свято – «Наші перемоги тобі, Мелітополь», на якому були підбиті підсумки участі мелітопольських спортсменів в змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня у 2020 році.

Також на святі нагородили стипендіатів міського голови. Кращих з кращих в урочистій обстановці нагороджували Мелітопольський міський голова Іван Федоров, голова Мелітопольської районної ради Ігор Судаков, заступник міського голови Михайло Семікин, а також депутат облради і ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев.

Мер міста урочисто привітав стипендіатів міського голови. Є серед них і студентка факультету агротехнологій і екології Алія Айбетова.

Естафету нагородження продовжив депутат облради, ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев. Він вручав дипломи чемпіонам і призерам змагань вищого рівня з олімпійських видів спорту.

-Ви подивіться скільки дитячих майданчиків з’явилося за останні роки. Я вже не кажу про відремонтованому стадіоні і про басейн, який є гордістю не тільки міста Мелітополя. Я вже другий раз в музичній школі. І якщо руки дійшли до об’єктів культури, то значить в цьому місті керівники найвищого рівня, – підкреслив Володимир Кюрчев.

Редакційно-видавничий відділ