6web_of_scienceВикладачі кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ взяли участь у вебінарі за темою: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection.

Вебінар організувала компанія Clarivate Analytics. Лектором була експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Ірина Тихонкова.

Протягом вебінару були розглянуті критерії якості наукових видань, процедура подачі видання для оцінки та критерії, за якими проходить відбір. Також мова йшла про те, як оцінити власне видання, порахувати цитування у Web of Science Core Collection, визначити, які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), статті на які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкуються в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки, авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Технічні елементи: сайт, ISSN, doi.

Кафедра вищої математики і фізики