Здобувачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь в акції, присвяченій Міжнародному дню безпритульних тварин, що проходила 4 квітня.

Ініціатором акції виступив відкритий простір допомоги “Саме тут”.

Активна Молодь ТДАТУ відвідала притулок «Дай лапу, друже», де утримують та допомагають тваринам із прифронтових територій. Головними вихованцями притулку є собаки найрізноманітніших порід. Всі тварини дресировані, мають щеплення та паспорти.

Мета акції  – приділити частинку людської уваги браттям нашим меншим. Під час відвідування притулку здобувачі ТДАТУ із задоволенням провели час із собаками та котами, які були дуже контактними та слухняними. Відвідувачі прийшли не з порожніми руками. Студентська спільнота ТДАТУ зібрала кошти на придбання іграшок, сухого корму для собак та корму для котів.

Зустріч із тваринами пройшла дуже затишно та душевно, залишивши добрі враження для всіх учасників акції.

Здобувачі Таврійського ДАТУ дуже раді, що змогли хоч трохи допомогти тим, хто дійсно цього потребував і сподіваються й надалі надавати посильну допомогу цьому притулку.