З 2015 року розпорядженням Кабінету Міністрів України аграрні ВНЗ були передані до Міністерства освіти і науки України. З того часу Таврійський державний агротехнологічний університет започаткував святкувати День працівників освіти на офіційному рівні. Це свято для нашого університету стало символічним ще й тому, що на сьогодні в ТДАТУ готують фахівців не тільки аграрного спрямування, а й для багатьох інших галузей економіки країни.

З нагоди Дня працівників освіти в університеті 29 вересня в Центрі культури і дозвілля студентів відбувся святковий концерт.

З привітальним словом та щирими побажаннями усім співробітникам і студентам університету звернувся ректор, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент УААН, Заслужений працівник освіти Кюрчев Володимир Миколайович. У своїй промові він не тільки відзначив досягнення колективу в розвитку освіти, а й виразив надію на щасливе майбутнє нашої освіти та всієї України!

Приємним подарунком для співробітників і студентів став святковий наказ, який зачитав голова профкому Андрущенко Микола Васильович. Наказом ректора університету були заохочені найкращі викладачі, студенти, співробітники та підрозділи університету. Крім премій і подяк, за результатами рейтингового оцінювання діяльності у минулому навчальному році вони будуть занесені на Дошку Пошани.

А святкового настрою усім присутнім додали виступи колективів художньої самодіяльності ТДАТУ: зразковий ансамбль «Світлана», ансамблю народного танцю «Юність», вокальний та хоровий колективи, а також виступ директора ЦКіД Петька О.В.

Ще раз вітаємо усіх зі святом Дня працівника освіти та бажаємо подальших досягнень у розвитку освіти України та всього найкращого в житті.