Впродовж найближчого тижня всі ми вболіваємо за збірну України з баскетболу та здобувача фахової передвищої освіти ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ» Єгора Сушкіна, який є безпосереднім членом цієї команди. Не зважаючи на тривалу та жахливу війну в Україні, студент спеціальності Агрономія Єгор Сушкін, продовжує підкорювати європейську спортивну арену.

Вже в п’ятницю, 21 липня, чоловіча збірна України U-18 стартує на чемпіонаті Європи в португальському місті Матозінюш. Напередодні турніру тренерський штаб команди визначився із  складом, який представлятиме Україну на європейській першості. В груповому раунді U-18 зіграє проти команд Нідерландів, Румунії, Ірландії, Естонії та Косово за наступним розкладом:

21 липня, 17:30, Нідерланди

22 липня, 20:00, Румунія

23 липня, 20:00, Ірландія

25 липня, 20:00, Естонія

26 липня, 22:30, Косово

Поки наші воїни світла та сталі боронять наші границі, виборюють кожний клаптик рідної землі і героїчно продовжують контр наступальні операції по лінії фронту – наші студенти роблять все можливе на освітянському та спортивному фронтах, підтримуючи свою, рідну країну!

Вболівай за наших! Слава Україні!