30 березня відбувся онлайн вебінар в рамках роботи Вищої школи педагогічної майстерності для здобувачів вищої освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Спікеркою заходу була асистент кафедри комп’ютерних наук – Ганна Валеріївна Гешева. Впродовж обговорення теми «Ресурси, які допоможуть в навчанні та саморозвитку» було продемонстровано онлайн-сервіси для підвищення продуктивності та короткий огляд на кожну з інформаційних систем.
Але перед оглядом корисних додатків було зосередження уваги на питаннях: «Але чи є сенс навчатися зараз, коли в країні триває війна?», « Що може стати на заваді саморозвитку?», «Як грамотно побудувати навчальний шлях». Та були озвучені ідеї як з цим усім впоратися, розвиватися та навчатися у наш час.

Надихайтеся, вірте в своє найкраще майбутнє і творіть його, що є сил ?