19 жовтня у ТДАТУ на енергетичному факультеті відбулася зустріч керівника Департаменту з експлуатації Вінд Пауер (ДТЕК), Журова Андрія Володимировича з магістрантами енергетичного факультету останнього курсу навчання.

Метою такої зустрічі було залучення молодих фахівців для роботи на Ботієвську ВЕС.

В рамках першого візиту Андрій Володимирович розповів про перспективи працевлаштування, висунув вимоги до претендентів, а також відповів на інші хвилюючі запитання студентів.

Зауважимо, що така програма щодо роботи зі студентами останніх курсів навчання з метою подальшого працевлаштування компанією ДТЕК проводиться у співпраці з провідними ВНЗ країни з 2009 року.

dtek2_650x410ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Синергія вугледобувних, енергогенеруючих та дистрибуційних підприємств, впровадження передових технологій, професійний менеджмент, зважена соціальна політика дозволяють ДТЕК зберігати лідерські позиції на паливно-енергетичному ринку України.

ДТЕК входить в список 25-ти кращих роботодавців України за версією ділової газети “Капітал”. Рейтинг складений шляхом опитування більше 500 найбільших компаній країни, студентів провідних українських ВУЗів, експертів і користувачів порталу capital.ua.

Планується ще одна зустріч у стінах ТДАТУ з представниками дирекції Ботієвської ВЕС, в рамках якої повинно пройти співбесіди зі студентами-здобувачами, які хочуть побудувати свою кар’єру на сучасному енергетичному об’єкті.

Впевнені, що студенти університету будуть відповідати вимогам, і зможуть себе реалізувати в повному обсязі.

Кучеренко Дмитро, 22 МБ ЕН група

Фото Ганни Бовкун