На запрошення кафедри менеджменту та публічного адміністрування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Мотороного відбулася гостьова лекція професора Західноукраїнського національного університету Володимира Мазура.

Тема інтерактивної лекції « ТРАНСФОРМАЦІЯ СУЧАСНОГО УПРАВЛІННЯ».

Розвиток держави та демократизація українського суспільства зумовили необхідність впровадження нових цінностей і процесів у діяльність органів влади, зокрема в систему державного управління. За такої ситуації та в умовах євроінтеграційного курсу України дедалі більшої актуальності набуває проблематика переходу від концепції державного управління, з головним керівним суб’єктом суспільного розвитку та регулювання суспільних відносин – державою, до публічного управління, яке являє собою ширший європейський концепт і де регулювання процесами суспільного розвитку здійснюється системою інституцій публічної влади, до якої входять, зокрема, громадянське суспільство та приватні організації (бізнес), що діють на рівноправних партнерських засадах із владними інституціями.

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність та компетентність професора пана Володимира, дозволили доступно розкрити питання трансформації управління отримати відповіді, а також зробити змістовні висновки.

Щиро дякуємо пану Володимиру Мазуру за проведену лекцію,фахову дискусію та подальшу співпрацю!