Шановні здобувачі та науковці факультету енергетики та комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем енергетика України та Днем народження вашого факультету!

У День енергетика мої вітання студентам, викладачам та випускникам енергетичних спеціальностей, працівникам Університету та усім, хто причетний до створення та обслуговування енергетичних систем у цей надскладний час.

Сьогодні професія енергетика набуває нового змісту. Щоденно фахівці цієї галузі героїчно, ризикуючи життям та здоров’ям, повертають світло, тепло, а отже й життя, в наші оселі.

До розвитку енергетики нашого регіону вже понад 70 років причетний Таврійський державний агротехнологічний університеті імені Дмитра Моторного, в якому функціонує найстаріший факультет – енергетики і комп’ютерних технологій. Щороку сотні абітурієнтів обирають для себе спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». В усіх куточках нашої країни працюють наші випускники- енергетики, якими ми пишаємось.

Я вдячний кожному і кожній, хто обрав цю важливу професію. Ваші знання будуть потрібні для відбудови енергосистеми нашої незалежної держави після війни.

Вітаю з Днем енергетика. Бажаю бути джерелом світла, тепла і любові для близьких людей. Нехай життя кожного з Вас буде наповнене енергією світла!

Зі святом! Разом до Перемоги!

Сергій Кюрчев – ректор ТДАТУ