За календарем – перший день останнього місяця осені – 1 листопада. У цей день Відокремлений структурний підрозділ «Оріхівський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» святкує 103 річницю від дня народження.

Багато це чи мало? Напевно, багато, адже чимало здійснено та перегорнено сторінок життя… Крок за кроком, сходинка за сходинкою Оріхівський коледж послідовно та впевнено зводився на повний зріст і нині примножує свій досвід та впевнено рухається вперед.

Нам випала велика честь – навчати молодь. За 103 роки існування зі стін коледжу вийшло не одне покоління студентів. Наразі з впевненістю можна стверджувати, що в Україні немає жодного куточка, де б не працювали наші випускники.

Оріхівський коледж – це цілий родовід, наступність поколінь: навчалися самі, потім привели сюди дітей, а згодом й онуків.

Сьогодні колектив навчального закладу продовжує і примножує свої славні традиції, але з початком повномасштабного російського вторгнення є тимчасово переміщеним закладом. Долає виклики часу, працює, має надію на повернення в рідні стіни.

За два роки воєнного стану коледж підготував та дав старт у щасливе майбуття 236 спеціалістам.

Віримо, що пройде сто, двісті, триста років, а Оріхівський коледж збереже свої добрі традиції та виховає не одне покоління фахівців, як гідний потенціал для розвитку різних галузей рідної та мирної України.

Нехай щастить у всіх добрих починаннях, а згадка про Оріхів та Оріхівський коледж ще довгі роки тривожить серця.

Тримаймося! Ми – сильні! Ми – Україна!