1456847752_serdceЗ 4 по 24 квітня 2016 р. студенти та викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету традиційно взяли  участь у щорічній Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця».
Під час проведення благодійної акції відбувся збір коштів для закупівлі обладнання для відділення реанімації Дитячої обласної лікарні.
У акції взяли участь усі факультети університету. Найактивнішими виявилися студенти  факультету  економіки  та бізнесу, яких було нагороджено грамотою за активну участь у акції «Серце до серця». Спільними зусиллями всіх студентів було зібрано 1041 грн.
Координатором проекту у ТДАТУ був студент ІІІ курсу факультету інженерії та комп’ютерних технологій Кондаков Іван (31МБ).
Ми щиро дякуємо усім небайдужим за участь у акції та сподіваємось, що найближчим часом Дитяча обласна лікарня отримає обладнання, що допоможе вилікувати хворих дітей.

Голова інформаційного сектора  ун-ту Євтушенко Ганна