Вітаємо наших потенційних студентів! Ти бажаєш пов’язати своє життя з технічними спеціальностями? Сьогодні знайомимо вас зі спеціальностями Механіко-технологічного факультету.

МТФ ТДАТУ – найстаріший факультет нашого закладу вищої освіти, колиска провідних спеціалістів інженерної галузі. Саме МТФ допоможе тобі стати висококваліфікованим спеціалістом інженерної справи.

Саме тут ви навчитесь проєктувати, розробляти, обслуговувати, продавати, створювати різноманітну техніку з використанням сучасних комп’ютерних технологій.

У цьому тобі допоможуть спеціальності:

131 Прикладна механіка

ОП 131 Комп’ютерне проектування і дизайн

Освітня програма дозволяє здійснювати інженерну діяльність, враховуючи естетичний погляд на об’єкти промислової сфери. Ви отримаєте знання та практичні навички з: комп’ютерної графіки; моделювання; анімації та візуалізації.

Зможете використовувати різноманітні програмні інструменти: для створення 2D та 3D моделей; роботи з графікою; анімації механізмів.

ОП 133 Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв

Величезна кількість підприємств харчового і переробного машинобудування півдня України потребує кваліфікованих фахівців, обізнаних у питаннях інжинірингу у поєднанні з інноваційними сучасними комп’ютерними технологіями.

ОП 208 Агроінженерія

Освітня програма 208 «Агроінженерія» є інноваційною програмою, що передбачає: ґрунтовну міждисциплінарну та багатопрофільну теоретичну підготовку фахівців з використанням методів STEM-освіти (S – science, T – technology, E – engineering, M – mathematics).

Фахівець з агроінженерії здійснює розроблення технологій, машин та обладнання для виробництва, первинної обробки, зберігання, транспортування сільськогосподарської продукції та технічного сервісу з подальшим їх впровадженням у практичне користування.

Наші випускники – це успішні люди, держслужбоці, підприємці, керівники провідних підприємств України різних галузей.

Обирай ТДАТУ. Вступай, навчайся, будуй кар’єру.

Консультації з питань вступу можна отримати за телефонами: (099) 614-83-02, (098) 751-74-48 (Telegram, Viber…)

Е-mail: pk@tsatu.edu.ua

Адреса приймальної комісії ТДАТУ:
м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75
 Інформація вступнику бакалавр | магістр