З першого серпня в Україні стартує вступна кампанія у заклади вищої освіти. Перед вчорашніми школярами та їх батьками стоїть складний вибір – обрати заклад для отримання вищої освіти. 

Тому що, коли ми обираємо професію, ми обираємо майбутнє. Причому не тільки своє, а й своїх близьких. Хотілося б, щоб майбутня професія приносила і задоволення, і фінансове благополуччя, і користь оточуючим. В переліку Таврійського ДАТУ налічується 20 спеціальностей різних напрямків. Тож, обирай своє майбутнє разом із ТДАТУ.

Пропонуємо абітурієнтам Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного дати проведення вступної кампанії 2020.

Дати вступної кампанії для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти

Дати вступної кампанії для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (освітнього ступеня бакалавра або вище його рівня)

Дати вступної кампанії для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі здобутого освітнього бакалавра за спеціальностями 201 «Агрономія» та 208 «Агроінженерія»

Дати вступної кампанії для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за усіма спеціальностями набору в Університеті (крім спеціальностей 201 «Агрономія» та 208 «Агроінженерія»)

Дати вступної кампанії для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі здобутого освітнього ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) денної та заочної форм здобуття освіти за усіма спеціальностями набору в Університеті виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб (за небюджетними конкурсними пропозиціями)

Телефони приімальної комісії ТДАТУ: (0619) 42-31-27; (098) 499-17-04.

Приймальна комісія