При співпраці з Інформаційно-консультаційним центром “Агро-Таврія”, за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) співробітник університету к.е.н., доцент Кучеркова С.А. взяла участь у Міжнародній програмі «Використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для просування малого бізнесу», яка проходила Ізраїлі.

Міжнародний курс тривав з 14 листопада по 1 грудня 2016 року. Окрім України в цій програмі взяли участь представники ще 7 країн: Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Узбекистан. Невід’ємною частиною курсу був обмін досвідом між учасниками, які презентували свої доповіді.

Кучеркова С.А. виступила з доповіддю «Участь ТДАТУ в міжнародному проекті з розвитку підприємництва в Україні у співпраці з MEDA/MASHAV».

Основними питаннями, які розглядалися в цьому курсі, були: маркетинг для малого бізнесу, бюджетування і ціноутворення в малому бізнесі, ІКТ. Дуже цікавими і пізнавальними були семінари з використання Інтернет-інструментів для малого бізнесу, використання соціальних мереж для розвитку бізнесу і маркетингу. Крім навчання учасники Міжнародного курсу виїжджали з навчальними візитами до підприємців та представників громадських фондів з підтримки і розвитку малого бізнесу.

Підсумком всього курсу було проведення круглого столу «Інформаційні та комунікаційні технології і жіноче підприємництво в країнах СНД: досягнення і проблеми» під керівництвом Др.Малінкі Копарановой – Європейська економічна комісія ООН і захист проектів.

Отримані знання дають змогу поділитися зі студентами закордонним досвідом, як розвивати власну справу в Україні.

ІКЦ «Агро-Таврія»