Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №700 від 05.08.2022 р. «Про утворення предметних (галузевих) експертних комісій та експертних груп» викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, професор Тетяна Шарова та доцент Аліна Землянська увійшли до складу експертної групи з літератури (української та зарубіжної).

Серед членів експертних груп в різних галузях – провідні фахівці ДНЗ «Інститут модернізації змісту освіти», інших наукових установ, викладачі закладів вищої та професійної освіти, учителі шкіл, які мають досвід роботи та значні здобутки в науково-практичній діяльності й роботі зі здобувачами освіти.

Основна місія предметних (галузевих) експертних груп – проведення експертизи об’єктів грифування та прийняття рішень щодо рекомендацій для використання їх в освітньому процесі. Подібний тандем адміністративних ресурсів, науковців та педагогів-практиків сприятиме глибшому розумінню потреб сучасних закладів освіти та виробленню якісного освітнього контенту.

Нагадаємо, що у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного 01 серпня 2022 року було створено Навчально-науковий центр, який очолила професор Тетяна Шарова. До складу центру також увійшла доцент Аліна Землянська. Це є свідченням того, що в університеті працюють фахівці з великим досвідом роботи, які активно долучаються до експертної роботи на рівні нашої держави.