6-7 червня у Вінницькому національному аграрному університеті відбулась науково-практична конференція «Трансформаційна динаміка розвитку агропромислового виробництва», співорганізатором якої виступив Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Наш університет представляли викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування, які презентували результати досліджень кафедри за відповідними напрямами:

 Інна Анатоліївна Когут– к.е.н., доцент кафедри виступила з доповіддю на тему: «Формування спроможних територіальних громад: стан, проблеми та перспективи розвитку»;

 Іван Володимирович Демченко – к.е.н., доцент кафедри виступив з доповіддю: «Формування експортного потенціалу сільськогосподарських товаровиробників України в контексті їх фінансової безпеки»;

 Сергій Володимирович Косторной к.е.н., доцент кафедри виступив з доповіддю: «Проблеми оподаткування сільськогосподарських товаровиробників».

Дякуємо організаторам заходу за можливість представити результати своїх досліджень та наукової дискусії з окреслених питань. Тільки обмінюючись досвідом та зіставляючи позиції, інколи зовсім різні, по визначеним питанням, можна знайти найбільш оптимальні рішення.

Окрема подяка організаторам Всеукраїнської науково-практичної конференції за високий рівень проведення заходу та можливість відвідати III міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN – масштабне свято класичної музики на території легендарного Палацу Потоцьких.

Сподіваємось на подальшу тісну та плідну співпрацю в організації та проведенні заходів, які сприяють розвитку вітчизняної науки та освіти.

 

за матеріалами кафедри фінансів, банківської справи та страхування