17 лютого 2016 р. у ТДАТУ в рамках заходів «День кар’єри» відбулася зустріч студентів випускних курсів за спеціальністю «Енергетика сільськогосподарського виробництва» та «Маркетинг» з майбутніми роботодавцями.

Серед роботодавців до студентів завітали директор з управління персоналом Швець Лариса Олександрівна ВАТ «Запоріжжяобленерго», генеральний директор компанії «Електропривод» Брижицький Василь Борисович та 4 начальники РЕС районів Запорізької області.

На презентації провідних підприємств у галузі енергетики випускники із перших вуст отримали інформацію про конкретні умови праці на підприємствах та вимоги до працівників.

Роботодавці запропонували ряд вакансій нашим молодим фахівцям на підприємствах регіону, а також можливість проходження виробничої практики.

Між роботодавцями та університетом укладені договори про співпрацю. Найближчим часом, деканати відповідних факультетів укомплектують групи студентів для проходження практики, а через відділ зв’язку з виробництвом, після одержання дипломів випускниками, будуть вирішувати питання працевлаштування молодих фахівців на вакантні посади.

Нач. відділу зв’язків з виробництвом Сингаєвський В.А.