7 листопада 2016 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті на кафедрі фізичного виховання і спорту відбувся традиційний IV Кубок ректора ТДАТУ з баскетболу серед студентів.

Організатор та головний суддя змагань – Богданов Євгеній Дмитрович.

У фіналі цього турніру зустрілися команди механіко-технологічного факультету та збірна команда 4-х факультетів: енергетичного, економіки та бізнесу, інженерії та комп’ютерних технологій, агротехнологій та екології.

У запеклій та феєричній боротьбі з рахунком 36:28 перемогу здобули баскетболісти-механіки. Найкращими гравцями турніру були визнані студенти механіко-технологічного факультету Поляков Олександр та Гуневич Микита.

Судейська колегія турніру, яка була представлена т.в.о. ректора Скляром О.Г., деканом механіко-технологічного факультету Кюрчевим С.В., головою профспілкового комітету Андрущенко М.В. та завідувачем кафедри фізичного виховання і спорту Рибницьким А.В., нагородила переможців змагань перехідним Кубком, а всіх учасників турніру солодкими подарунками.

Вітаємо переможців та бажаємо в майбутньому подальших спортивних досягнень!

Голова СК ТДАТУ Артеменко В.В.

Фото Ганни Бовкун