Кожного року чудового зимового дня, 15 лютого, свій день народження святкує факультет неймовірно здібних студентів, досвідчених викладачів, відповідальних співробітників та висококваліфікованих випускників – факультет економіки та бізнесу.

Цього року йому виконується 30 років.

Усі ці роки були сповнені знаменними подіями для всіх, хто навчався, працював й нині є частиною дружнього колективу факультету. Факультет економіки та бізнесу став місцем, де перетнулися життєві шляхи чудових людей, розкрилися яскраві педагогічні таланти, народилися новаторські педагогічні ідеї.

День народження факультету – це чудовий привід радіти нашим спільним успіхам та пишатись нашими досягненнями.

За свою історію факультет випустив чимало фахівців різних економічних напрямків. Переважна більшість з них стала успішними керівниками та провідними спеціалістами!

Головна гордість факультету – це студенти! Факультет пишається своїми відмінниками навчання, активістами, спортсменами, науковцями, художниками, співаками, танцівниками, журналістами й цей перелік можна продовжувати!

Розвиток студентів вміло координують викладачі, організовуючи інтерактивні заняття та модернізуючи освітній процес.

Висококваліфікований професорсько-викладацький склад факультету кожного дня передає свої знання здобувачам вищої освіти зі восьми спеціальностей!

Професори, доктори наук, кандидати наук, доценти, старші викладачі, викладачі майстерно виявляють схильності та сильні сторони студентів і допомагають їм щодня прогресувати та вдосконалюватись.

Майбутнє нерозривно пов’язане з розвитком науки, освіти та технологій. А сприяти цьому розвитку будуть спеціалісти з глибокими знаннями з маркетингу та менеджменту, обліку та банківської справи, економіки та туризму, підприємництва та публічного управління. Випускники факультету неодмінно принесуть користь нашій країні, будуть здійснювати позитивний вплив на її економічний розвиток.

День народження факультету припадає на день, коли, за народним повір’ям, відбувається «боротьба» зими з весною! Адже життя факультету – це постійний рух уперед! Боротьба нового зі старим, постійне зародження та опанування нових способів навчання та здійснення наукової діяльності.

Також факультет святкує свій День народження на хвилі свята усіх закоханих, бо любов до факультету є невід’ємною частиною життя кожного співробітника та студента!

Вітаємо факультет економіки та бізнесу із Днем народження! Бажаємо йому нових звершень та процвітання!

Щиро бажаємо професорсько-викладацькому складу, а також усім колишнім, нинішнім та майбутнім студентам нових яскравих відкриттів та звершень, успішного досягнення поставлених цілей та впевненості у собі та власних силах!

Деканат та студентська рада факультету економіки та бізнесу