29 серпня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось перше засідання Вченої ради нового навчального 2023/2024 року. Воно проходило у дистанційному форматі під керівництвом голови Вченої ради ректора Сергія Кюрчева.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Обрання за конкурсом на посади.
  2. Затвердження плану роботи Вченої ради на І семестр 2023-2024 н.р.
  3. Про проміжні результати вступної кампанії в університеті у 2023 році.
  4. Про стан підготовки до 2023-2024 навчального року.
  5. Різне.

На початку засідання ректор університету Сергій Кюрчев доповів про кадрові призначення. Проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва призначена професор Дар’я Легеза, яка до цього часу обіймала посаду завідувачки кафедри маркетингу. Професор кафедри економіки і бізнесу Анастасія Коноваленко очолить Інститут підвищення кваліфікації. Зміни відбулися у керівництва кафедрами: доцент кафедри економіки і бізнесу Наталя Кукіна призначена в.о. завідувачки кафедри маркетингу; доцент кафедри менеджменту та адміністрування Світлана Плотніченко – в.о. зав. кафедри менеджменту та адміністрування; доцент кафедри комп’ютерних наук Сергій Шаров – в.о. зав. кафедри комп’ютерних наук; старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Олексій Нестеров – в.о. завідувача цієї ж кафедри.

На засіданні вченої ради університету, шляхом таємного голосування були обрані науково-педагогічні працівники за конкурсом на посади завідувачів кафедр, професорів кафедр. Усі кандидатури попередньо були обговорені і затверджені на засіданнях факультетів та кафедр.

Затвердили члени Вченої ради університету план її роботи на І семестр 2023-2024 н.р

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Іван Чижиков доповів про проміжні результати вступної кампанії – 2023 в університеті. Вступна кампанія в цьому році проходила в надскладних умовах, але колективу ТДАТУ вдалося досягти високих результатів. Все це завдяки злагодженій роботі однодумців, які розпочали профорієнтаційну роботу зі вступниками ще у квітні.

Станом на 29.08.2023 завершився основний етап зарахування вступників на освітній рівень бакалавра. На денну форму навчання освітнього ступеня бакалавра всього зараховано 891 особу, що суттєво перевищує показники минулих років. На повний термін навчання зараховано 454 особи, на скорочений термін навчання – 437 осіб.

Щодо територіального розподілу вступників лідером є Запорізька область – 346 випускників шкіл зараховано на денну форму, що на 51 особу більше ніж у 2022.

Про стан підготовки до 2023-2024 навчального року доповідав перший проректор Олександр Ломейко. Було зроблено акцент на підготовку електронних журналів, оновлення Освітнього порталу та узгодження розкладу занять. Новий, 2023-24 н.р. у Таврійському ДАТУ буде знову проходити у дистанційному форматі. Через тимчасову окупацію Мелітополя та навчальних корпусів університету, проводити заняття оффлайн неможливо. Перший проректор Олександр Ломейко наголосив, що до початку нового навчального року, який розпочнеться вже 4 вересня, ТДАТУ готовий.

З усіх питань, розглянутих на засіданні вченої ради, було прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.