Найважливіша складова наукового і дослідницького процесу, – закладання досліду в польових умовах. Точність і методична правильність польового досліду в кінцевому результаті буде безпосередньо впливати на достовірність отриманих результатів.

Викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Зоя Білоусова, Юлія Кліпакова та аспірантка Вікторія Кенєва заклали польовий дослід на тему: «Агробіологічні елементи технології вирощування пшениці озимої в Південному Степу України» на дослідних полях ННЦ ТДАТУ. У своїх дослідженнях науковці використовували два сорти озимої пшениці. Серед них найбільш розповсюджений сорт в Південному Степу України – «Шестопалівка» та сорт «Мейсон», канадської селекції, який пристосований до кліматичних умов Південної зони.

Науковці сподіваються, що погодні умови 2020 року сприятимуть формуванню високої врожайності зерна та його якості.

Кафедра рослинництва ім. професора В.В. Калитки