1 лютого 2017 року до Таврійського державного агротехнологічного університету завітав директор компанії ILC Ukraine (м. Київ) Рожко Валентин Іванович з метою залучення студентів до проходження закордонних практик та працевлаштування.

Валентин Іванович зазначив, що дана компанія ефективно займається працевлаштуванням випускників за кордоном та організацією виробничих практик для студентів аграрних вищих навчальних закладів. Основною діяльністю компанії є імміграція та працевлаштування за кордоном. Компанія працює з компаніями в галузях металообробки, будівництва, сільського господарства, нафто- та газовидобувної промисловості, транспортних перевезень, готельно-ресторанного бізнесу та в м’ясопереробній галузі.

Офіси ILC розташовані у м. Києві та м. Саскатун (Канада). За 15 років ILC успішно працевлаштувала за кордоном понад 6000 спеціалістів, налагодила співпрацю з 400 компаніями-роботодавцями в Канаді, Швеції, Великобританії, Італії, Ірландії та Німеччині.

У рамках діючих програм ILC проводить практичне тестування зварювальників та спеціалістів будівельної галузі, співпрацюючи з Саскачеванським інститутом прикладних наук і технологій (SIAST). Практичні тестування проходять на базі Інституту електрозварювання ім. Е.Патона та професійних училищ. ILC також проводить тестування з англійської мови, відповідно до канадської системи оцінювання CLB (Canadian Language Benchmark). Тестування з англійської мови проводять сертифіковані викладачі компанії. В рамках діючих програм ILC проводить курси з вивчення іноземної мови, що сприяє більш швидкій адаптації працівника в новій країні та на новому робочому місці.

Для кандидатів компанія надає повний спектр послуг: від консультацій з питань працевлаштування та оформлення всіх необхідних документів до підтримки та адаптації в новій країні працевлаштування.

Таврійським ДАТУ та компанією ILC Ukraine було підписано договір  про подальшу співпрацю.

Тож, студенти та випускники університету! За детальнішою інформацією щодо закордонних практик ви можете звертатися до відділу міжнародних зв’язків, кабінет 1.201.

Офіційний сайт компанії: http://labour-centre.com/

Facebook: www.facebook.com/InternationalLabourCentre