Шановні колеги, запрошуємо до участі у конференції (безкоштовно) науково-педагогічних працівників, науковців, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів, представників органів влади, громадських організацій та підприємств.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Менеджмент.

2. Публічне управління та адміністрування.

3. Економіка.

4. Право.

5. Туризм та готельно-ресторанна справа.

6. Підприємництво та біржова діяльність.

7. Облік і оподаткування.

8. Фінанси, банківська справа та страхування.

9. Сільське господарство та агро – переробна промисловість.

10. Інженерія та технології.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ТА УЧАСТІ

1. Участь у конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ.

2. Конференція відбудеться на базі Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного.

3. Робочі мови конференції – українська, польська, англійська.

4. Форма участі в конференції – дистанційна.

5. Не пізніше встановленого терміну (29.05.2024) слід зареєструватись і подати заявку та тези за посиланням

Файли слід назвати за прикладом: Sirko_zayavka; Sirko_article_4 (цифраномер секції).

6. Відповідальність за зміст та оформлення тез несе автор і науковий керівник (для студентів).

7. Збірник тез конфеенції буде розміщено на сайті кафедри менеджменту та публічного адміністрування ТДАТУ не пізніше 28 червня 2024 року.