Шановні здобувачі вищої освіти!

23 вересня 2022 року о 13:00 у межах планової роботи Вищої школи педагогічної майстерності відбудеться онлайн-семінар «Лайфхаки з дистанційного навчання: практичний досвід вчорашніх студентів».

Спікери:

асистент кафедри цивільної безпеки Шац Надія Олександрівна
асистент кафедри геодезії та землеустрою Телюк Поліна Миколаївна

Захід відбудеться за посиланням

Код доступу: 849091

Є чимало спільного між онлайн-освітою та очними заняттями. Насамперед, викладачі так само лишаються експертами в предметах, які вони викладають. В обидвох випадках педагогу потрібно збудувати взаємини зі студентами та створити освітнє середовище, контролювати відвідуваність та виконання дедлайнів письмових робіт, слідкувати за потребами та відповідністю навчального процесу реальному світу, створювати додаткові ресурси, з яких здобувачі можуть отримати знання.

У ТДАТУ навчально-методичне забезпечення дисциплін з використанням технології дистанційного навчання включає електронні навчальні курси з освітніх компонент, викладених на Освітньому порталі. Кожний електронний навчальний курс, розміщений на Освітньому порталі, складається з ресурсів трьох типів: інформаційних, діяльнісних, комунікаційних.