Професорсько-викладацький колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного запрошено взяти участь у вебінарі від Міжнародної асоціації ІСА на тему: Extracurricular activities and their importance in the academic environment: the EFSET example ( Позакласні заходи та їх значення в академічному середовищі: приклад EFSET), який відбудеться 22 червня 2023 р.

Огляд вебінару:

У взаємопов’язаному світі рішення складних проблем можна знайти лише тоді, коли люди з різних дисциплін збираються разом, щоб внести свій унікальний досвід і знання. Позакласна діяльність може дати чудову можливість стимулювати цей процес. Крім того, її можна розглядати як надзвичайно важливу у формуванні академічного профілю студентів, даючи їй можливість розширити свою мережу та пропонувати знання у сферах, що не належать до навчання. Програма EFSET , співфінансована EIT-Food, є дуже гарним прикладом. Засновники компанії HOLIROOTS представлять Case Study стартапу компанії з моменту його заснування як позакласний захід під час навчання.

Спікери :

Дімітріос Парафорос, професор сільськогосподарської інженерії в Університеті Гайзенхайма, Німеччина, і
Паола Варела Перес, генеральний директор HOLIROOTS, 73630 Remshalden, DE

Повну інформацію про вебінар та біографії доповідачів можна переглянути тут:

Зареєструйтеся тут для участі у вебінарі, який відбудеться у четвер, 22 червня, з 13:00 до 14:00 CET